Portföy Gergi Tavan Uygulamaları

Oturma odası (salon)

Herhangi bir evin kalbi oturma odasıdır yani salon. Rahat ve dinlendirici bir dizayn yapmak ve %100 sahibinin karakterini yansıtan tavan ve duvarlar oluşturmak için gergi tavan ideal bir malzemedir. Germe tavanlar, her aile ve ev için bir çözümdür. Hepsi özel yapılmış ve şimdiye kadar aynı tavan uygulaması tekrar uygulanmamıştır. Eğer varsa küçük bir bütçeniz oturma odası gergi tavan dekorasyonu için, çatlamaz, renkli mükemmel düz bir yüzey ile tüm kusurları gizleyen kullanışlı bir salon tavanı elde edebilirsiniz. Bunların yanında bakım gerektirmeyen ve 10 yıl garanti gibi avantajlara sahip olursunuz.

Oturma odası yenileme ve salonunuzu yeniden yapmak isteseniz gergi-tavan.net’in sunduğu birçok çözüm vardır.

Salon için uygulanabilen gergi tavan sistemiOturma odası gergi duvarSalon gergi tavan

Yatak Odası

Siz her gün bir odada uykuya dalmak ve uyanmaktasınız. Ve bu demektir ki gözlerinizi açtığınızda ilk gördüğünüz şey tavan. Sabahları senin ruh halini düzenleyecek, alışılmadık bir görünüm, farklı zevkler, renk ve doku oluşturan yatak odası gergi tavan modelleri sizin içinizi açacak. Pürüzsüz yüzeyi, desen baskılı gergi tavanlar oluşturduğu ambiyans odanıza heyacan katacak. Aydınlatma armatürleri size hayallerinizi fısıldayacak, renkli yüzey veya ışıltı etkisi özel tarafından etkilemek, yatak odanızda romantik bir atmosfer yaratmak, ya da maceralı bir gece vaat edecek.

Yatak odasında yüzeyi parlak led aydınlatma ile gergi tavan yıldızlı gökyüzü tümü www.gergi-tavan.net adresinde..
Yatak odası gergi tavan3d yatak odası tavan dekorasyonuYatak odası gergi tavan dekorasyonu

Çocuk Odası, Oyun Odası

Ebeveynler kendi çocuk odası için dekorasyon malzemeleri seçiminde büyük özen göstermektedir. Bunun nedeni uzun süre kullanım için mutlaka sağlıklı, ekolojik, çekici ve güveli olmasıdır. Gergi tavanlar kesinlikle zararsızdır. Tozsuz, çevre dostu, çekici ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, birden fazla tasarım çözümleri, geniş renk paleti oluşturmak mümkün. Çocuğunuzun odasını sihirli mucizelerle bir masala dönüştürebilirsiniz. Spor aktivite, uyku, oyun bölümleri ayırmak için çocuk odası gergi tavan modelleri kullanılabilir.

Tasarımcılarımız ile birlikte çocuk odası tasarımını kapsayan özel bir tavan veya duvar oluşturabilirsiniz.

Çocuk odası gergi tavanOturma odası gergi duvarÇocuk odası, oyun odası gergi tavan dekorasyonu

Mutfak

Diğer odalar ile karşılaştırıldığında mutfak gündelik hayatta bayanların en çok vakit geçirdikleri alandır. Bu nedenle görünümü ve kullanışlı olması onlar için önemlidir. Mutfak gergi tavanlar, kullanımı ve malzeme seçimi ile kaçınılmaz bir çözümdür. Koku, nem, sıcaklık, genlik, buhar gibi başınızın üstünde bulunan kabloların ve diğer görüntü kirliliği oluşturan maddeleri gizlemek için harika bir dekorasyon malzemesidir. Germe tavanlar bakım gerektirmez.

Bütün aileyi bir araya getiren, iyi görünümlü, estetik ve pratik bir mutfak çok hoşunuza gidecek.
Mutfak odası gergi tavan dekorasyonu

Banyo

Banyo için özel malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler sürekli yüksek nem, kondens ve buharlaşma ile karakterizedir. Gergi tavanda bunlardan biri, mimari yapısı, kalıp, ve suya dayanıklıdır. Farklı renk seçenekleri ve düz zemini ile istenilen her şekil verilebilmektedir. Bir tuval kullanılarak ışık sistemi ile doğal aydınlatma sistemi oluşturulabilir. Işığın % 70′ini yansıtır ki bu sayede görsel banyo genişler. Bir baskılı gergi tavan banyonuza ruh ve karakter katacak.
Banyo için gergi tavan dekorasyonuBanyo gergi duvarGergi tavan ve duvarlar