Gergi Tavan Özellikleri

Yaşadığımız her ortamı muhteşem bir görünüme sahip yapmak istiyorsanız! Gergi tavan modelleri ile isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz. Alanında başarılı işlere sahip olan firmamız, birçok kullanıcının odağı olmuş ve referans sahibi olmuştur. Gergi tavan sayesinde yaşadığınız ortamı istediğiniz şekillerde dizayn edebilirsiniz! 3 boyutlu gergi tavan, duvarlarınızı ve tavanlarınızı istediğiniz tasarımda görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yıllardır bu hizmette son derece müşteri memnuniyetiyle çalışma sürdüren firmamız artık yeni ve uygun fiyatları ile karşınızda.

Gergi Tavan Modelleri

Tavanınızı eşsiz güzellikte 3d gergi tavan seçenekleri ile muhteşem bir yapıya dönüştürmek sizin elinizde. Her müşterimizin bize sundukları istekleri en verimli şekilde tavanınızda ve uygulama yapmak istediğiniz tüm bölgelere uygulamaktayız. A kalite Alüminyum profiller ile Avrupa B1 yanmazlık sertifikamızı elimize alarak müşterilerimize dayanıklı bir uygulama sunuyoruz. Uygulamalarımız kesinlikle su ve nemden etkilenmez, Metre karesinde 150 kilograma kadar dayanıklılık gösterebilmektedir. Üstelik hafifliği ortalama metre karede 200 gram. Esnek yapısı ile doğabilecek her türlü problemlere karşı %100 Dayanıklılık sağlayabilmektedir.

Uygulamamız sonucu renginde solma yıpranma ve aşınma gibi hiçbir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Gergi tavan uygulamamız size ve ailenize uygulama yaptırdığınız her bölgede sağlıklı bir ortam sunar. Birçok kullanım alanları mevcuttur. Saymakla bitmez, kalitesiyle sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için kurulduğu yıllardan itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Modellerin üzerine her türlü baskı uygulanabilmektedir. Bu sayede tavan ve uygulama yaptırdığınız bölgelere şık tasarımlar ile devasa bir görüntü sergileyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Kaliteyi aramayın biz ayağınıza kadar getirelim. Birçok referansımız ile müşteri memnuniyetine ne kadar özen gösterdiğimizi size sunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi.

Önceki Yazılar
3 Boyutlu Gergi Tavan
Gergi tavan sıra dışı, kavisli, 3 boyutlu tavan ve duvar şekilleri oluşturmak için kullanılabilir. Biz amaçlanan çalışma ortamının uygunluğunu sağlamak, üç boyutlu şekiller...