Çevre Dostu Gergi Tavan

Gergi tavanlar iç tasarım için şık ve çekici bir bileşendir, ama aynı zamanda son derece çevre dostu ve enerji tasarrufu için harika bir yoldur. Kurulduktan sonra, binanın yapısal elementlerinden germe tavan membranı ayırır, ince bir tabaka oluşturur. Bu katman termal yaz aylarında kış ve ısı kazancı sırasında ısı kaybını azaltarak, oda ayırır. Gergi tavan malzemesi kendisi de ısı dengeleyicidir. Bu nitelikler gerilmiş tavan etkili bir enerji tasarrufu aracı olur. Bir normal yada desenli gergi tavan ürünün kurulumunun ardından, bir ev veya iş yerinde güç tüketimi önemli ölçüde düşer ve böylece karbon ayak izi kaybolur.

Nakliye ve montaj ile ilişkili emisyonları minimum yüzden gergi tavan ürünlerinin bileşenleri, ağır ne de hantaldır. Yükleme gazlama kapalı ilişkili VOC emisyonlarını, ve zehirli atık, yanı sıra için toksik çözücülerin kullanımını ortadan kaldırarak, boya uygulamasını değiştirir. Bu tavanların ömrü birkaç resim döngüleri kapsayan, on yıl aşıyor. Kurulum herhangi bir toksik maddeleri kullanmak değildir ve alçıpan ve alçı kurulumu ile ilgili atıkların herhangi oluşturmak değildir çünkü herhangi bir yoğun yükleme sonrası temizleme gerektirmeyen bir hızlı, akıcı bir süreçtir.

Gergi tavan su ile yıkanabilir ve diğer herhangi bir duvar ya da tavan kaplama aksine, temiz ve taze tutmak için herhangi bir güçlü deterjanlar gerektirmez. gergi asma tavan teknolojisinde kullanılan tüm malzemeler tamamen geri dönüştürülebilir, ve hiçbir özel işleme veya bertaraf işlemleri gerektirmez.

Mükemmel bir çevre koruma çözümüdür.

Bu nedeniyle enerji tasarrufu faydaları ve düşük taşıma ihtiyaçları için karbon ayak izi azaltır
Bir gergi tavan montajı herhangi bir uçucu toksik bileşenleri gerektirmez çünkü hava kirliliğini azaltır
Bu nedeniyle yükleme sırasında oluşturulan atıkların asgari miktarda arazi kirliliğini azaltır
Su yıkanabilir çünkü su kirliliğini azaltır
Bir streç tavan takılması da iç çevre üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Tavan zar kadmiyum ücretsiz bir 0,12-0,14 mm kalınlığında polimer film yapılmış ve yüzey eki için alüminyum veya sertleştirilmiş PVC kullanır. Polimer film, oda maruz streç tavan parçasıdır. Bu malzeme daha yaygın vinil olarak bilinen ve geniş 20. yüzyılın ortasından beri kullanılmaktadır. Bu yağ, kimyasallar, güneş ışığı, su ve aleve dayanıklıdır. PVC uzun yıllardır gıda kapları ve su şişeleri için temel madde olarak kullanılmaktadır, solunum, hava, su, ya da gıda üzerinde herhangi bir olumsuz etki hiç vinil kullanımından tespit edilmiştir. Bir vinil germe tavan %100 güvenli olduğunu ve hatta geleneksel duvar ve tavan malzemeleri ile ilgili toz ve alerjenleri ortadan kaldırarak hava kalitesini artırır. PVC gergi tavan bir oda çevreye hiçbir olumsuz etkisi, bu tür taze hava, temiz olarak sadece olumlu etkileri kesinlikle yoktur.

Gergi tavan ürün değil, sadece çevre dostu değil, aynı zamanda görsel olarak büyüleyici olduğunu ve herhangi bir ev ya da ofis enfes bir görünüm vermek içinde kullanılabilir

Önceki Yazılar
Gergi Tavan Fiyatları
Günümüzde sadece teknoloji gelişmemekte, her geçen gün eşsiz özellikte tasarımlar yaratılarak evleriniz ve uygulama yaptırmak istediğiniz her bölgeleri muhteşem bir...