3 Boyutlu Gergi Tavan

Gergi tavan sıra dışı, kavisli, 3 boyutlu tavan ve duvar şekilleri oluşturmak için kullanılabilir.

Biz amaçlanan çalışma ortamının uygunluğunu sağlamak, üç boyutlu şekiller tavan ve duvar özellikleri göz önüne alınarak, En uygun tavsiye için bizim satış ofislerimiz ile irtibata geçmenizi öneririz.

3 boyutlu gergi tavan modeli, 3d çalışmasıSize mat, saten dahil olmak üzere birçok farklı renk ve yüzey bir gergi tavan önerebiliriz. Işık difüzyonu için lake (yansıtıcı), delikli, süet, metalik ve saydam (arka aydınlatma, projeksiyon) Efektleri. Renk değiştiren led ışıkları ile üretilebilir. Gömme ışıklar, avizeler, parça aydınlatmalar fiber optik kolayca istenilen renk ve yüzeye herhangi biri dahil edilebilir. Germe tavan sarkan kabloları 3 boyutlu şekiller içine gizlenir, duvardan duvara monte edilmiş veya tavan panelleri gibi yerleştirilir. Sonradan basılı veya ek efektler için boyanabilir, yıkanabilir, tamamen su geçirmez ve bakım gerektirmez. 3D gergi tavan uygulaması birkaç saat içinde gerçekleştirilebilir ve mobilya kaldırılmasını gerektirmez. Uygulama bitiminde tavan hızlı bir şekilde temizlenebilir.

Gergi tavan çok yönlü tasarım potansiyeli sayesinde sizlere muhteşem bir özgürlük sunuyor, basit, düz tavan, eğimli eğri, kemerli, kubbeli, 3D, ya da dairesel olarak değişen şekillerde bu farklı sistemi çeşitli doku renkleri ile oluşturma yeteneğine sahiptir.

Gergi tavan nerelerde kullanılabilir?

Lake kaplama mutfak, oturma odası, yatak odası ve banyo için en popüler seçenek, herhangi bir oda için tavan yüksekliğini büyük gösteren bir algı yaratır. Süet kaplama, ev, ofis ve yatak odası tavanı için çok popülerdir. Saydam tavan tüm tavan aydınlatması gereken sahalar için yaygındır. Saten ve mat yüzeyler, klasik oturma ve yemek odası tavanları için en uygundur. Yüksek teknoloji tasarım için metalik ve delikli 3 boyutlu gergi tavan modelleri ev veya daire içinde kullanılabilir.

Gergi tavan faydaları nelerdir?

  • Bireysel tasarım ve renk düzeni.
  • Isı ve ses yalıtımı kalitesini artırır.
  • Tavan veya duvarlar üzerindeki lekeleri gizler.
  • Çatlamaz, kırılmaz.
  • Kolay temizlenir…
  • Su geçirmediğinden ev veya apartman içini korur.
  • Karışıklık ve kir olmadan Hızlı ve temiz montaj.


Bu heyecan verici ürün hakkında daha fazla bilgiyi nereden bulabilirim? 

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre uygun tasarımları ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanarak uzman ekiplerimizin önerileri doğrultusunda ulaşabilirsiniz. 10 yıl garanti ile uygun fiyat garantisi www.gergi-tavan.net farkı ile tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Bizim hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın ve tasarımcılarından bilgi alın.

Önceki Yazılar
Gergi Tavan Özellikleri
Yaşadığımız her ortamı muhteşem bir görünüme sahip yapmak istiyorsanız! Gergi tavan modelleri ile isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz. Alanında başarılı işlere...